DSC_09683

16 grudnia 2022

Idealny prezent dla Kobiety

Co kupić kobiecie pod choinkę?
Czym się zachwyci?
Co będzie dla niej zaskakujące i jednocześnie bardzo praktyczne?

Mam na to odpowiedź! Jako makijażystka i kobieta, która pracuje z kobietami ponad 10 lat wiem co je cieszy najbardziej. Odpowiedź brzmi: czas dla siebie. Jakże proste prawda?

A zatem będąc w temacie makijażowych prezentów:

A zatem będąc w temacie makijażowych prezentów:
Pomysł 1. Voucher na makijaż – to podarunek, który jest absolutnie hitem. Taki voucher zazwyczaj jest ważny około 6 miesięcy więc napewno znajdzie się okazja by go wykorzystać.

Pomysł 2. Voucher na lekcję makijażu – i tu proszę Państwa można upiec nawet „dwie pieczenie na jednym ogniu” ponieważ fantastycznym pomysłem jest obdarować mamę i córkę lub przyjaciółki, które wspólnie spędzą czas.

Nie ukrywam, że prezenty w postaci indywidualnej lekcji makijażu cieszą się największym powodzeniem i najchętniej są wybierane przez Panie i Panów.
Jest na to kilka powodów:
1. Taka lekcja makijażu z wizażystką to połączenie przyjemności z pożytecznym – rozmawiamy i uczymy się czegoś co sprawia nam radość i powoduje, że czujemy się piękniejsze
2. Zazwyczaj kiedy kobieta ma sobie sama wykupić taką lekcję to zawsze znajdzie się powód, żeby odłożyć to w czasie: „teraz nie mam czasu”, „teraz są inne ważniejsze wydatki” itp itd.
3. Powód nr 3: przecież my wszystkie kochamy kosmetyki pod każdą postacią! I kiedy widzę podekscytowanie Klientek które do mnie przychodzą do mojego studia w Poznaniu i widzą szuflady kosmetyków, które mogą dotknąć, wypróbować, potestować bez konieczności kupowania – no to cóż tu więcej dodawać 🙂

Podsumowując: prezent dla Niej? Jeśli ma być nietuzinkowy, oryginalny i na 100% ucieszy to vouchery od wizażystek i makijażystek są tym prezentem idealnym.